DOLAR 33,1952 -0.11%
EURO 36,0226 -0.6%
ALTIN 2.548,96-1,98
BITCOIN 21963163,31%
Kahramanmaraş
29°

AÇIK

17:13

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

Afşin’e, Jandarma Binbaşı Özgür Gümüşay Atandı!

ABONE OL
Eylül 15, 2021 12:35
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Afşin İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı İsmail Serhat Çakar’ın Tükoğlu’na atanmasının ardından Türkoğlu Cezaevi Tabur Komutanı olarak görev yapan Jandarma Binbaşı Özgür Gümüşay Afşin İlçe Jandarma Komutanlığına atandı.

Ma­ka­mın­da zi­ya­ret­le­ri ka­bul eden Jandarma Binbaşı Özgür Gümüşay, daha önce Türk Silahlı Kuvvetleri’ne uzman çavuş olarak katılarak, daha sonraki yıllarda gösterdiği üstün başarı ve sicil ile subaylığa kadar yükseldi. Çeşitli illerde görev yapan Binbaşı Gümüşay, 3 yıl önce Türkoğlu Cezaevi Jandarma Tabur Komutanlığı görevine getirilmişti. Türkoğlu’nda başarılı iletişimiyle jandarma teşkilatı ve halk arasında güçlü bir bağ kurulmasına vesile olan Gümüşay, son yapılan değişiklikle Afşin İlçe Jandarma Komutanı olarak atandı.

Jandarma Binbaşı Özgür Gümüşay, Afşin Güncel Haber’e özel açıklamalarda bulundu;

“İl­çe mer­ke­zi­ni ve mahallelerini gez­me­ye baş­la­dım, 66 mahallesi bu­lu­nan Afşin’in ikliminin  ve do­ğa­sı­nın et­ki­le­yi­ci ol­du­ğu­nu gördüm. Tüm mahalleleri en kısa zamanda  zi­ya­ret ede­rek halkımızı ya­kın­dan ta­nımak istiyorum. Mahalle muh­tar­la­rı­mız­dan bil­gi ala­rak bir­lik­te is­ti­şa­re ede­ce­ğiz. Bu Vatan Uğruna Canlarını hiç düşünmeden feda eden, Şehitlerimizi ve Gazilerimizi unutmayarak,  Şehit ailelerimiz ve Gazilerimizin her daim yanlarında olacağız. Bi­zim mes­le­ği­miz va­tan­daş odak­lı bir mes­lek. Jan­dar­ma va­tan­da­şıy­la köy­lü­süy­le iç içe ol­mak zo­run­da. Biz so­rum­lu­luk böl­ge­miz­de hu­zur ve gü­ven­li­ği sağ­la­mak için va­tan­daş­la­rı­mız­la olan iliş­ki­le­ri­mi­zi da­ha da art­tır­ma­lı­yız. Halkımızın sorunlarını çözmek için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız.’’ de­di.

Geç­miş­te­ki ve­ri­le­re gö­re asa­yiş yö­nün­den il­çe­nin sa­kin bir böl­ge ol­du­ğu­nu da be­lir­ten Jandarma Binbaşı Özgür Gümüşay, Afşin hal­kı­nın ken­di­si­ni sı­cak kar­şı­la­ma­sı ve sa­mi­mi­yet­le­rin­den do­la­yı da mem­nun ol­du­ğu­nu be­lirt­ti.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.