DOLAR 28,9919 0.23%
EURO 31,2252 -0.16%
ALTIN 1.866,38-1,07
BITCOIN 1270018-0,82%
Kahramanmaraş

HAFİF YAĞMUR

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Afşin Protokolünden 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı!

ABONE OL
Ağustos 29, 2021 09:04
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ağustos ayı içerisinde hem Türklere Anadolu kapılarının açıldığı büyük Malazgirt Zaferi’nin 950. yıl dönümünü hem de 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 99. yıl dönümünü milletçe gururla kutluyoruz. 

Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Mesajında “Büyük Taarruz ve Başkomutanlık Meydan Muharebesi neticesinde kazanılan 30 Ağustos Zaferi’nin Türk milletinin en şanlı günlerinden birisi olduğunu ifade eden Başkan Güven; “Anadolu’nun ebediyen Türk yurdu olduğunun ve Türk Milletinin esarete asla boyun eğmeyeceğinin dosta düşmana ilan edildiği 30 Ağustos Zaferi, Türk Milletinin Ordusuyla bütünleştiği, ayağındaki çarığı, torbasındaki azığı paylaştığı, gözünü kırpmadan canını vatanı uğruna feda ettiği bir mücadelenin sonucudur. Bu zaferle şanlı bayrağımız masmavi göğümüzde dalgalanmaya devam etmiş, ezanımız dinmemiş, bedenimiz de ruhumuz da asla esaret altında kalmamıştır. Türkiye Cumhuriyeti Devletine giden yolda büyük bir dönüm noktası olan bu büyük zafer, Türk Milletinin en çaresiz zamanlarda bile en büyük güçlükleri aşabileceğinin göstergesidir.” dedi.

Afşin Emniyet Müdürü Metin Cengiz, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle mesaj yayınladı.
Emniyet Müdürü Cengiz mesajında, “30 Ağustos 1922’ de Dumlupınar’da kazanılan bu şanlı zafer bağımsız ve hür olarak yaşama iradesini ortaya koyan milletimizin en önemli kilometre taşlarından biri olmuş, Cumhuriyetimizin temelleri de burada atılmıştır. Bugün bizlere düşen görev; vatan topraklarının korunması ve bayrağımızın dalgalanması için ecdadımızdan miras aldığımız vatan sevgisini,  aynı inanç ve imanla birlik ve beraberliğimizi korumak ve bugün de yarın da aynı şuurla sahip çıkmaktır. Bu duygu ve düşünceyle, Zafer Bayramımızın 99. Yıl dönümünü kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu toprakların bedelini kanlarıyla ve canlarıyla ödeyen aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyorum” dedi.

Afşin Gençlik Hizmetleri Spor Müdürü Asef ARSLAN, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle mesaj yayınladı.

Arslan mesajında; “30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 99. yıl münasebetiyle Aziz Türk Milletinin 30 Ağustos Zafer bayramını en kalbi duygularımızla selamlıyoruz. 30 Ağustos Zafer Bayramı aslında Türk milletinin inancının maneviyatının karşısındaki silah ve asker bakımından güçlü olan düşmanın karşısındaki galibiyetinin Zaferi’nin bir sonucudur. Türk tarihi boyunca her yılda her günü zaferlerle dolu olan Aziz Türk milleti tarih bakımından tarih zenginliği bakımından kahramanlıkları bakımından oldukça zengin. Dünyada eşi benzeri bulunmayan bir millet olmanın gururunu yaşıyoruz Asil Türk milletini Cenabı Allah her daim korusun Muzaffer eylesin bu vesileyle 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere Aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle yad ediyorum”dedi.

Afşin İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Kaba, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle mesaj yayınladı.

Mesajında; “İşgal güçlerinin milletimize ve memleketimize yapmış olduğu son büyük saldırıyı kırdığımız zaferimizin 99. yılı. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm Şehitlerimizi Şükran ve minnetle yad ediyor,  Milli Eğitim Müdürlüğü camiası olarak hemşehrilerimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum.” dedi.

Afşin İlçe Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Boz, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle mesaj yayınladı.

Mesajında; “Afşin İlçe Sağlık Müdürlüğü olarak, bizlere bağımsızlığı armağan eden Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşlarını,  şehitlerimizi saygı ile anıyor, tüm ulusumuzun 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

Afşin Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürü Nevzat Akbaba, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle mesaj yayınladı. Mesajında;

“30 Ağustos Zafer Bayramı’nı Kahramanmaraş Afşin Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürü olarak kutluyorum. Tüm vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun. Aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz. Kahraman gazilerimize şükranlarımızı sunuyoruz. Milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.” Dedi.

Afşin Kütüphane Müdürü Recep Çitil, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle mesaj yayınladı.

Mesajında;” 30 Ağustos Zaferi, tarihi boyunca karşılaştığı tüm engelleri birlik ve beraberlik içerisinde, kardeşlik ruhuyla, inanç ve kararlılıkla aşan aziz milletimizin gücünün ortaya konulması bakımından büyük anlam ifade etmektedir. İstiklal mücadelemizi zaferle taçlandıran ve şanlı tarihimizin önemli bir dönüm noktası olan 30 Ağustos Zafer’inin 99. yıldönümü kutlu olsun.”dedi.

AK Parti Afşin İlçe Başkanı İsmail Safi, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle mesaj yayınladı. Mesajında;

“Aziz milletimizin vatanımızı işgal eden güçlere karşı 19 Mayıs 1919’da başlattığı destansı mücadelenin, 30 Ağustos 1922’de şan ve şeref dolu bir zaferle nihayete erdiği kutlu günün 99. yıl dönümünü milletçe büyük bir gururla kutluyoruz. 30 Ağustos Zafer’inin 99. Yıldönümü kutlu olsun!”dedi.

MHP Afşin İlçe Başkanı Süleyman Aycan, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle mesaj yayınladı. Mesajında;

” Afşin MHP İlçe Başkanlığı ve Teşkilatı olarak, bizlere bağımsızlığımızı armağan eden ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, şehitlerimizi saygı ile anıyor, tüm ulusumuzun 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı en içten dileklerimizle kutluyoruz.”dedi.

Afşin Ülkü Ocakları Başkanı Aybars Kenan Karağaç, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle mesaj yayınladı. Mesajında;

“Afşin Ülkü Ocakları Başkanı olarak, biz bu bayrağı, toprağı vatan yapan kahramanlardan devraldık.Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, bütün şehitlerimizi saygıyla, hasretle ve minnetle yad ediyoruz. 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun.”dedi.

Afşin AKEDAŞ Başmühendisi Atakan ÇELİK, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle mesaj yayınladı. Mesajında;

“Bizlere bağımsızlığımızı armağan eden ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları şehitlerimizi saygı ile anıyor, tüm ulusumuzun 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyoruz.” dedi.

Afşin Ziraat Odası Başkanı İbrahim Emiroğlu, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle mesaj yayınladı. Mesajında;

” Afşin Ziraat Odası Başkanı olarak, Türkiye Cumhuriyeti devleti, Milletiyle bölünmez bir bütündür. Türk milleti, milli birlik ve beraberlik şuuru içinde, sonsuza kadar ilelebet hür ve bağımsız yaşayacaktır. Başta, Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu zaferi bize armağan eden İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, kanlarıyla canlarıyla bu toprakları vatan yapan ve ülkemizin milletiyle bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin kahraman mensuplarının ve bütün vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyoruz.”dedi.

Afşin Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı hakan TOPAKTAŞ, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle mesaj yayınladı. Mesajında;

“Vatanımızın birliği ve Milletimizin bağımsızlığı uğruna verilen mücadelenin kazanıldığı bu anlamlı zaferin yıldönümünde, Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, Kurtuluş Savaşı’nın tüm kahramanlarını, kanlarıyla, canlarıyla bu toprakları vatan yapan Aziz Şehitlerimizi, ebediyete intikal eden Gazilerimizi rahmet, saygı ve minnetle anıyoruz.  30 Ağustos Zafer  Bayramı’nı şahsım ve Esnaf  ve sanatkarlar Odası Başkanı olarak kutluyorum”dedi.

Afşin Şekerbank Müdürü Mehmet KARABULUT, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle mesaj yayınladı. Mesajında;

“İstiklal mücadelemizin dönüm noktası olan 30 Ağustos Zafer’inin 99. Yıldönümünde,  başta  Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk  ve   silah arkadaşları olmak üzere ve canlarını hiç düşünmeden feda eden aziz şehitlerimize ve kahraman gazilerimizi rahmet, minnet ve saygıyla yâd eder. Yüce Milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı  canı gönülden kutlarız.”dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.